Poradna

Historie Historie:
Jak si poradit se zamlženými okny v zimě?

Jak si poradit se zamlženými okny v zimě?

V zimě chceme, aby náš domov byl teplý a příjemný. Dobré vytápění a kvalitní okna spolu s promyšlenou strukturou budovy nám poskytnou ideální podmínky v zimních večerech. Musíme si však uvědomit, že s velkými teplotními rozdíly můžeme narazit na problém zamlžených oken. Jak tomu tedy zabránit?

Mínusy montáže svépomocí

Mínusy montáže svépomocí

Pořídili jste si okna a přemýšlíte, jestli byste mohli trochu ušetřit a nainstalovat si je sami? Dejte si pozor, protože Vaše rozhodnutí může být drahé. Umístění okna do zdi není jen otázkou měření a architektonického uspořádání. Instalace oken odborníky je zárukou, že vám bude sloužit několik let. Je také jisté, že se vyhnete vážným chybám, které mohou mít za následek netěsnosti.

Je důležité si vybrat způsob a směr otevírání oken?

Je důležité si vybrat způsob a směr otevírání oken?

Způsob a směr otevírání oken by měl být jedním z klíčových prvků ovlivňujících naše rozhodnutí k zakoupení. Záleží to nejen na požadavcích nebo potřebách stavebního charakteru, ale také na našich návycích a pohodlí.

Časté otázky a odpovědi

Časté otázky a odpovědi

Jak důležité je pro bezproblémové používání oken kování a těsnění? Jsou plastová okna lepší než okna dřevěná? Co je příčinou rosení oken uvnitř místnosti? Do jaké míry argon mezi skly ušetří náklady na vytápění? Co je příčinou rosení oken z venku?

Zadat zdarma poptávku