Zasklení balkónů

Rámový systém

Rámový systém zasklení je systémem posuvným. Posuvné tabule jsou vyrobené z hliníkových profilů, které umožňují použití různých druhů skel. Okna se přesouvají v obou směrech velmi snadno, díky použití speciálních ložisek z nerezové oceli.

Speciální samozavírače umožňují, že žádné z oken se neotevírá samo pod vlivem větru nebo prostřednictvím nepovolaných osob zvenčí. Je to také dodatečné zabezpečení pro manipulaci zasklení před dětmi.

Rámové zasklení balkónu je systém, který dobře izoluje před povětrnostními vlivy a není zbaven možnosti ventilace balkónu. Zasklení balkónu Copal je nárazovou zónou, která Vám umožní šetřit teplo a díky zasklení teplota na balkóně málo kdy klesne pod nulu.

Charakteristika systému Copal:

  • Velké maximální rozměry kluzných prvků v závislosti na použité náplni - šířka do 1400 mm a výška do 2700 mm (terasy).
  • Různé náplně obsahují jednoplášťové skleněné tabule v tloušťkách 4,5,6 a 8 mm, bezpečné z lepeného skla 6,4 mm (3.3.1) a kompozitních laminátů o tloušťce 16 a 18 mm.
  • Eloxované nebo lakované konstrukce jako standard - estetické konstrukce, chráněné proti korozi.
  • Posuvné dveře v našem systému se dají snadno demontovat. S jedním jednoduchým pohybem můžete křídlo z vodítka vyjmout a znovu ho nainstalovat stejně snadno.
  • Možnost spojit vodítka nekomplikovaným a velmi přesným způsobem. Umožňuje vytvářet budovy s neomezenou délkou a také výrazně usnadňuje přepravu větších konstrukcí, ve kterých jsou vodítka vždy nejdelším prvkem.

Bezrámový systém

Bezrámový systém zasklení balkónu je moderním designovým systémem, založeném na hliníku a tvrzeném skle. Tvrzené sklo je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům a rozbití, není tedy hrozbou pro majitele ani kolemjdoucí.

Bezrámový systém zasklení balkónu Vám umožní uspořádat jednotlivé tabule skla tak, aby tvořily naprosto neviditelnou a jednotnou rovinu. Nicméně v teplých a slunečných dnech můžete složit všechny skleněné tabule do jednoho balíčku a tím dovolíme volné proudění vzduchu.

Bezrámový systém zasklení balkónu znamená praktický kryt bez zásahu do architektury budovy, dodává vyšší standard použití a velmi moderní design.

Charakteristika systému Frameless:

  • Velké rozměry: posuvná okenní křídla s maximální výškou 3000 mm.
  • Výplně křídel tvrzeným sklem 6, 8 nebo 10 mm zajistí nejvyšší možnou úroveň zabezpečení oken.
  • Barevné provedení v jakékoliv barvě RAL.
  • Systém posuvno-otevírací pro snadné čistění oken a také umožňující úplné otevření balkónového zasklení.
  • Cerifikace EU CE zajišťuje nejvyšší úroveň kvality a bezpečnosti našich konstrukcí.
Zadat zdarma poptávku