Terasa jako prodloužení domu

Při stavbě vašeho domu chceme, aby náš dům byl co nejvíce prostorný a útulný. Rodinný dům však není jen budova, ale také oblast kolem stavby. Způsob, jakým budeme spojeni nebo odděleni od přírody, ovlivní naši pohodu a pohodlí domova.

Terasa jako prodloužení domu

Moderní veranda

Veranda byla kdysi velkou vazbou mezi vnitřkem domu a jeho vnějším prostorem. V současné době jeho funkci se stále větší oblibou splňuje terasa nebo balkon. Díky moderním oknům se moderní terasy stanou pokračováním domu. Zároveň nás oddělují od nežádoucích povětrnostních podmínek a umožňují nám kdykoli užívat si jak výhledu, tak prostoru.

Průhledná bariéra

Jak často si vzpomínáte na letní posezení, která se stěhují z vašeho domova na terasu osvětlenou podnebím? Jedinou bariérou, která nás odděluje od domu, jsou průhledné dveře a okna. Jejich efektivní otevření je klíčem k fungování krásné terasy. Stále více lidí se zaměřuje nejen na velké zasklení, ale také na pokročilejší řešení. Chcete, aby vaše dítě běhalo bezpečně mezi domem a venkem? Sázejte na dveře bez prahu, které zabrání zakopnutí dítěte.

Investice do prostoru

Nákup posuvných terasových dveří znamená především úsporu místa a pohodlí při používání. Je však třeba věnovat pozornost spolehlivosti těchto struktur. Když jedeme na terasu, chceme, aby se naše dveře otevíraly jemně, tiše a bezpečně. Dveře a okna Punica s.r.o. jsou zárukou na bezporuchový provoz. Naše dveře HS, PSK nebo inovativní systém SMART-SLIDE vám budou sloužit po celé roky. Díky nim se vaše terasa stane nedílnou součástí vašeho domu a bude se užívat tak často (ne-li častěji) jako obývací pokoj. Kdo chce občerstvit se v horkém dni sklenicí limonády nebo pozvat přátele na fotbalový zápas spojený s grilem?

Zejména během jarních a letních renovací stojí za zvážení, zda krásná terasa nebude ve vaší domácnosti dobrou investicí. To není jen další plocha, ale také dech svěžesti v designu vašeho domova.

Zadat zdarma poptávku